V Konferencja Afrykańska

Najnowsze wiadomości

Dołącz do V Konferencji Afrykańskiej w Łodzi od 5 do 7 października 2023 roku!

microphone, active, to speak-704255.jpg

Szanowni Państwo, drodzy goście i miłośnicy kultury afrykańskiej oraz współpracy międzynarodowej! Mamy przyjemność zaprosić Was na V Konferencję Afrykańską, która odbędzie się w dynamicznym mieście Łodzi, Polska, od 5 do 7 października 2023 roku.

Trzy dni pełne interesujących dyskusji

Przez trzy ekscytujące dni V Konferencja Afrykańska obiecuje być dynamiczną platformą do prowadzenia angażujących dyskusji na szeroką gamę tematów. Wybitni prelegenci z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i perspektywami na temat aktualnych kwestii związanych z Afryką, Polską i globalną współpracą. Niezależnie od tego, czy interesują Państwa polityka, ekonomia, kultura czy rozwój społeczny, na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Spotkanie różnych kultur

Jednym z głównych punktów programu tej konferencji będzie spotkanie ludzi z różnych krajów. Delegaci z Kenii, Polski, Kamerunu i innych miejsc będą się zbierać, aby wymieniać pomysły i doświadczenia, sprzyjając wzajemnemu zrozumieniu i współpracy międzykulturowej.

Rozkoszujcie się kulinarnymi smakołykami

Przeżyjcie bogactwo afrykańskiej i polskiej kuchni podczas naszej konferencji. Skosztujcie żywiołowych smaków Kenii, Polski i Kamerunu, gdy będziemy prezentować różnorodność kulinarna tych narodów. To Wasza okazja, aby zaspokoić swoje podniebienie pysznymi daniami z różnych zakątków świata.

Wystawa produktów

Odkryjcie rynek prezentujący produkty afrykańskie i polskie, od rękodzieła po innowacyjną technologię. Znajdziecie tu unikalne przedmioty odzwierciedlające rzemiosło i innowacje tych dwóch różnorodnych regionów. To fantastyczna okazja, aby znaleźć pamiątki i prezenty, które prezentują bogactwo kulturowe zarówno Afryki, jak i Polski.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do udziału w pouczających dyskusjach, rozkoszowania się różnorodnymi kuchniami i odkrywania bogactwa dziedzictwa Afryki i Polski. V Konferencja Afrykańska obiecuje być niezapomnienym wydarzeniem, które wzbogaci Wasze życie.

Szczegóły wydarzenia:

Daty: 5 – 7 października 2023 roku
Miejsce: Łódź, Polska

Możesz także oglądać konferencję na żywo pod poniższym linkiem.

Dołącz do nas w Łodzi w październiku i bądź częścią tej celebracji wymiany kulturowej, nauki i współpracy. Z niecierpliwością oczekujemy na Waszą obecność na V Konferencji Afrykańskiej!

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami i ogłoszeniami dotyczącymi tego ekscytującego wydarzenia. Do zobaczenia w Łodzi!

Admin

Admin

Leave a Comment

Scroll to Top